за

Кога нема доволно место внатре

Младите во Саудиска Арабија имаат интересно хоби. Под интересно повеќе се подразбира опасно отколку нешто друго, но … барем е згодно кога ќе се најде друштво за кое што нема доволно место во кабината.

[nggallery id=21]

Напишано од Дарко Јаконов

Објавува текстови за автомобилизам од 1994 година, дел од оригиналната постава на магазинот Ауто Плус на Томислав Биљарац, главен уредник на првото лиценцирано издание на Ауто Билд Македонија, член на жирито за избор на европски автомобил на годината Ауто 1 на групацијата магазини Ауто Билд, во 2013 година ја основа Аутомедиа.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Aston ќе се трка со парна машина

Само клучот вреди колку еден автомобил