за

ВИДЕО • Вака се обива автомобил за 10 секунди

Со јаже, малку умешност и 10 секунди време на располагање, овој сопственик на стар Renault успева да влезе во својот автомобил дури и кога ги има заборавено клучевите.

Напишано од Дарко Јаконов

Објавува текстови за автомобилизам од 1994 година, дел од оригиналната постава на магазинот Ауто Плус на Томислав Биљарац, главен уредник на првото лиценцирано издание на Ауто Билд Македонија, член на жирито за избор на европски автомобил на годината Ауто 1 на групацијата магазини Ауто Билд, во 2013 година ја основа Аутомедиа.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Енергетски пијалок од прскалките за ветробранот?

Најбудалестите автомобилски приказни во 2013 година