за

ВИДЕО: Вака не треба да се шлепува

Постојат денови кога е подобро човек воопшто да не станува од кревет. Една возачка од Америка имала еден од тие денови – и уште снимила видео од случката.

Напишано од Дарко Јаконов

Објавува текстови за автомобилизам од 1994 година, дел од оригиналната постава на магазинот Ауто Плус на Томислав Биљарац, главен уредник на првото лиценцирано издание на Ауто Билд Македонија, член на жирито за избор на европски автомобил на годината Ауто 1 на групацијата магазини Ауто Билд, во 2013 година ја основа Аутомедиа.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Илегален лов на рекорди: Цела Америка за 29 часа

Салон во Токио: Suzuki го подготвува наследникот на Jimny