Тест · Opel Grandland 1.2 DI Turbo GS Line Automatic

Opel во моментов спроведува едно од најефективните моделски освежувања. Визор-маска и дигитален кокпит, заедно со спортска изведба GS Line. Како знаменосец во понудата од СУВ-модели на Opel, Grandland од март вози во освеженото издание. Наследникот на Frontera и Antara вози на тестот со 1,2-литарски бензинец со 130 КС и прикажува една нова слобода во поглед … Продолжи со читање Тест · Opel Grandland 1.2 DI Turbo GS Line Automatic Повеќе