MAN

Вести

MAN тестира камионски плотун по германскиот аутобан

Производителот MAN наскоро ќе започне со камионски плотун во реални услови на возење. Користејќи напредни системи за асистенција и мрежно…
Пазар

MAN го закачи логото и на доставно комбе: VW Crafter станува MAN TGE

По прекинувањето на соработката со Mercedes во сегментот на транспортерите, концернот Volkswagen има нов адут. Сопствениот Crafter го смени логото…

Откриен е Adblock

Ќе ни помогнете доколку ја исклучите вашиата блокада за реклами

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/automedi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729