против досада

Против досада

Peugeot со џиновска скулптура на лав во Женева

На францускиот производител му се врати самодовербата и тоа треба да се покаже пред светот. На штандот на Peugeot на…
Против досада

Ура, автомобилот ми свари кафе!

Францускиот производител Handpresso постигнува револуција во автомобилизмот, нудејќи го првиот апарат за еспресо за користење во автомобил – таков што…
Против досада

Сега и Турците му се налутија на Continental

Во минатата седмица, реклама на Mercedes предизвика остри реакции во Кина, а сега следи Турција, поради видеото што го објави…
Против досада

Овие божикни песни најмногу ги нервираат возачите

Половина од анкетираните возачи мрзат да го слушаат класичарот меѓу божикните песни Last Christmas од Wham. Ниту останатите божикни песни…
Против досада

Пристигна пошта во багажникот на автомобилот

Услугите се новиот бизнис на производителите на автомобили. Марката smart испробува како пазарот ќе реагира на можноста за достава на…
Против досада

Руско комбе доаѓа со фабрички вграден тетрис

Автомобилите наскоро ќе почнат да возат сами и да комуницираат меѓусебно, но во развојот дотаму, едно нешто не смееше да…
Против досада

Оваа банкарска подружница не стои во место

Банка во Австрија изнајде начин да биде достапна за своите корисници во вонградските средини, а притоа да не прави непотребни…
Против досада

Колку патници собира во Honda Civic?

Сигурносна камера снимила вообичаен судир во градски сообраќај. Невообичаено е тоа што следи по судирот. Од автомобилот излегува речиси цел…
Против досада

Во Холандија возат и со бандери на покривот

Полицијата во Холандија наиде на несекојдневен случај. Возач на Renault Twingo е фатен со две улични бандери натоварени на покривот.…
Против досада

Range Rover Evoque најпопуларен автомобил во премиер лигата

Фудбалерите во премиер лигата заработуваат најмалку по два милиони фунти годишно, но остануваат скромни при изборот на автомобил. Во нивните…

Откриен е Adblock

Ќе ни помогнете доколку ја исклучите вашиата блокада за реклами

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/automedi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729