правосмукалки

Вести

Производител на правосмукалки ветува три електрични автомобили

Производителот на правосмукалки Dyson најавува три електрични автомобили. Во објавата на „Фајненшел Тајмс“ се наведува дека првиот модел ќе се…
Вести

Аферата Дизелгејт преоѓа во „Војна на правосмукалките“

Два производитела на правосмукалки се најдоа во војна, откако едниот фрли обвинувања дека конкурентот лажно ја прикажува енергетската потрошувачка на…

Откриен е Adblock

Ќе ни помогнете доколку ја исклучите вашиата блокада за реклами

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/automedi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729