половни возила

ТУВ-Извештај

Извештај на ТУВ: Најиздржливи и најрасипливи модели меѓу 6 и 7 години

Тука почнуваат проблемите, за некого слатки, за друг горчливи. Луксузни лимузини и теренци стануваат достапни во оваа старосна категорија, исто…
ТУВ-Извештај

Извештај на ТУВ: Најиздржливи и најрасипливи модели меѓу 4 и 5 години

Во оваа старосна категорија станува интересно за купувачите што умеат да препознаат добар користен автомобил. Остануваат уште многу години за…
ТУВ-Извештај

Извештај на ТУВ: Најдобри и најлоши модели меѓу 2 и 3 години

Погодете на која позиција се наоѓа вашиот фаворит – за врвот или за дното на табелата. Над 120 модели се…
ТУВ-Извештај

Извештај на ТУВ: Ова се најрасипливите и најиздржливите автомобили

Највредната алатка за избор на добар користен автомобил, подеднакво вредна и за новите автомобили, штотуку е освежена со последните податоци.…
Користени возила

Британците избираа најдобар користен автомобил

Пазарот на користени автомобили крие многу замки што може да го наведат купувачот на погрешен избор. Најголемите експертски имиња во…
Користени возила

Пет користени теренци за 5000 евра што заслужуваат препорака

Малку е веројатно дека за пет илјади евра може да се најде теренец на странските пазари на користени возила што…
Користени возила

Audi A6 оценет како најиздржливо користено возило според Декра

Германската асоцијација за технички преглед на возила Декра во извештајот за оваа година го стави Audi A6 на првото место,…
Користени возила

Каков избор на користено возило е Seat Exeo

Техника на Audi по цена на Seat? Кој уште би одбил такво нешто. Seat Exeo не беше особено забележлив како…
Користени возила

Каков избор на користено возило е Alfa Romeo Mito?

Малечката Alfa е секси, спортска, впечатлива. Mito освојува со дизајнот и со перформансите, но поради проблемите со подвозјето и протекувањето…
Без категорија

Германски ТВ-канал за шверцот на автомобили во Источна Европа

Секој втор автомобил што се одјавува во Германија не завршува во преса, туку продолжува за Источна Европа или Африка. Во…

Откриен е Adblock

Ќе ни помогнете доколку ја исклучите вашиата блокада за реклами

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/automedi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729