половни автомобили

Вести

Британски осигурители ги објавија најскапите поправки лани

Компанија што е специјализирана за гаранции за користени автомобили ги објави десетте најскапи сметки за поправка што им ги платила…
Вести

Дизелот ја губи пазарната трка во Германија

Аферата со дизелот и големите државни субвенции за електричните и хибридните возила го сведоа уделот на возилата со дизел мотор…
Користени возила

Британците избираа најдобар користен автомобил

Пазарот на користени автомобили крие многу замки што може да го наведат купувачот на погрешен избор. Најголемите експертски имиња во…
Користени возила

Пет користени теренци за 5000 евра што заслужуваат препорака

Малку е веројатно дека за пет илјади евра може да се најде теренец на странските пазари на користени возила што…
Користени возила

Каков избор на користено возило е Seat Exeo

Техника на Audi по цена на Seat? Кој уште би одбил такво нешто. Seat Exeo не беше особено забележлив како…
Магазин

Колку чини лажниот автомобилски луксуз по македонските улици?

Нив не можете да не ги забележите. Тие возат дрско, имаат потреба да бидат први на семафор, го гледаат светот…
Користени возила

Каков избор на користено возило е Volvo S40

Убедувањето дека автомобилите порано биле подобри не важи кај Volvo S40. Моделот од средната класа произведуван до 2004 година е…
Користени возила

Каков избор на користено возило е Alfa Romeo Mito?

Малечката Alfa е секси, спортска, впечатлива. Mito освојува со дизајнот и со перформансите, но поради проблемите со подвозјето и протекувањето…
Без категорија

Германски ТВ-канал за шверцот на автомобили во Источна Европа

Секој втор автомобил што се одјавува во Германија не завршува во преса, туку продолжува за Источна Европа или Африка. Во…
Користени возила

Каков избор на користено возило е Peugeot 307

Францускиот автомобил од компакт класата може да се добие во сите можни каросериски изведби. Единствено што кај него не може…

Откриен е Adblock

Ќе ни помогнете доколку ја исклучите вашиата блокада за реклами

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/automedi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729