најдобар избор

Користени возила

Британците избираа најдобар користен автомобил

Пазарот на користени автомобили крие многу замки што може да го наведат купувачот на погрешен избор. Најголемите експертски имиња во…
Тест

Тест · Suzuki SX4 S-Cross 1.6 DDIS 4WD GLX

Конвенционално е само друго име за здодевното. Некогаш е подобро кога рамното ќе стане заоблено, кусото долго – и кога…
Најдобар избор

Suzuki SX4 е најдобар избор меѓу компактните кросовери

Компактните кросовери се на пат да го преплават пазарот. Сите марки сакаат да бидат во игра. Но, има едно моделско…

Откриен е Adblock

Ќе ни помогнете доколку ја исклучите вашиата блокада за реклами

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/automedi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729