користено возило

Користени возила

Британците избираа најдобар користен автомобил

Пазарот на користени автомобили крие многу замки што може да го наведат купувачот на погрешен избор. Најголемите експертски имиња во…
Користени возила

Audi A6 оценет како најиздржливо користено возило според Декра

Германската асоцијација за технички преглед на возила Декра во извештајот за оваа година го стави Audi A6 на првото место,…
Користени возила

Каков избор на користено возило е Seat Exeo

Техника на Audi по цена на Seat? Кој уште би одбил такво нешто. Seat Exeo не беше особено забележлив како…
Користени возила

Каков избор на користено возило е Volvo S40

Убедувањето дека автомобилите порано биле подобри не важи кај Volvo S40. Моделот од средната класа произведуван до 2004 година е…
Користени возила

Каков избор на користено возило е Alfa Romeo Mito?

Малечката Alfa е секси, спортска, впечатлива. Mito освојува со дизајнот и со перформансите, но поради проблемите со подвозјето и протекувањето…
Користени возила

Каков избор на користено возило е Peugeot 307

Францускиот автомобил од компакт класата може да се добие во сите можни каросериски изведби. Единствено што кај него не може…
Користени возила

Купување користено возило: Листа на проверки на Automedia

Размислувате за замена на возилото, но не сте сигурни дека на пазарот на користени ќе најдете соодветна понуда на автомобил…
Користени возила

Каков избор е користен Mercedes Е-класа (1995-2002)

Mercedes E 220 CDI од 2001 година на плац на германски дилер за 1.500 евра? Тоа мора да е понуда…
Користени возила

Користени возила: Каков избор е серијата 3 на BMW (Е46)

На пазарот на користени возила се мошне застапени примероците од серијата 3 на BMW од генерацијата E46. Пред изборот на…
Користени возила

Оцена на користено возило · BMW X3 (2003-2010)

Слично конципираните возила, како Toyota RAV4, владееја на пазарот со години, но од крајот на 2003 година во конкуренција влезе…

Откриен е Adblock

Ќе ни помогнете доколку ја исклучите вашиата блокада за реклами

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/automedi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729