избор за автомобил на годината

Вести

Autocar ги повикува читателите да гласаат за автомобил на годината

Британскиот магазин Autocar повторно им ја дава честа на своите читатели да го изберат шампионот во изборот за автомобил на…
Вести

Седум финалисти во изборот за европски автомобил на годината

Трката за ценетата титула на Автомобил на годината во Европа влегува во последниот круг. Од вкупно триесет модели што беа…
Вести

Сите досегашни победници во изборот на европски автомобил на годината

Жирито на изборот за автомобил на годината во Европа штотуку ги избра седумте финалисти коишто ќе ги одмеруваат силите во…

Откриен е Adblock

Ќе ни помогнете доколку ја исклучите вашиата блокада за реклами

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/automedi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729