далај лама

Вести

Кинезите му се лутат на Mercedes поради еден цитат

Mercedes се најде под жестока критика на властите во Пекинг, откако во една реклама на инстаграм наведе цитат од тибетскиот…

Откриен е Adblock

Ќе ни помогнете доколку ја исклучите вашиата блокада за реклами

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/automedi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729