автомобилски саем

Салони

Салонот во Бремен ја отвори сезоната на олдтајмери

Под мотото „Гран Туризмо 2+2: Џетсет за улиците“, во германскиот град Бремен започна првиот салон за олдтајмери во годинашниот календар.…
Нови модели

Женева 2015: Porsche за тркачка патека и за секој ден

Новиот 911 GT3 RS повторно прави спој на тркачка машина и спортски автомобил за секој ден. Обемните модификации во моторот,…
Теми

Зошто салон на автомобили не може да биде саем на автомобили?

Салоните на автомобили се одржуваат во Детроит, Женева, Париз, Франкфурт, Токио. Саемите на автомобили, пак, може да се одржат зад…

Откриен е Adblock

Ќе ни помогнете доколку ја исклучите вашиата блокада за реклами

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/automedi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729