недела, јануари 22, 2017
1,809ФановиLike
3СледатСледи
2СледатСледи
180СледатСледи
9ПретплатнициПретплати се

Избор од Магазин

Бизнисот со фалсификувани авто делови вреди 10 милијарди евра

Пазарот за авто делови е преплавен со евтини копии. Покрај штетата што ја предизвикува во економијата, тоа претставува голема опасност и за сообраќајот. Фалсификувани сопирачки...