недела, јануари 22, 2017
1,809ФановиLike
3СледатСледи
2СледатСледи
180СледатСледи
9ПретплатнициПретплати се

Избор од Магазин

Renault со визија за автономен автомобил за 2020 година

Индустријата на големо се подготвува за возила во кои возачот станува обичен патник кога е заморен, во градски метеж или можеби има нешто да...