недела, јануари 22, 2017
1,809ФановиLike
3СледатСледи
2СледатСледи
180СледатСледи
9ПретплатнициПретплати се

Избор од Магазин

Таен план на ЕУ: Полицијата ќе ги запира возилата преку далечинско?

Секој нов автомобил во ЕУ во иднина ќе има можност да биде запрен од страна на полицијата преку далечинска команда. Тоа го содржи тајниот...