недела, јануари 22, 2017
1,809ФановиLike
3СледатСледи
2СледатСледи
180СледатСледи
9ПретплатнициПретплати се

Избор од Магазин

Тридецениска разлика: Volkswagen Polo G 40 против Polo GTI

Кога Volkswagen го претстави Polo G 40 во 1985 година, малкумина претпоставуваа дека малечкиот тркач ќе постигне успех. По 29 години, Polo GTI живее...