Прво возење

Презентација на Discovery Sport во Исланд: Баш е „кул“ овој Land Rover

Другите марки во зимо ги прикажуваат новите модели на Коста Смералда. Land Rover, пак, го пушти новиот Discovery Sport да…

Прво возење на Renault Twingo (2. дел): Што нуди конкуренцијата?

Француското мини ги предизвикува сите во класата, од оние најевтините, до оние најтрендовските. Како новиот Twingo се снаоѓа против конкуренцијата…

Прво возење на Renault Twingo: Ова малечко е сериозно забавно

Традиционалистите подобро нека замолчат, затоа што повеќе никој не сака да ги слуша. Twingo има погон назад и трицилиндарец назад,…

Прво возење • Renault Captur, Clio GTour, Scenic xMod

Ова е слободната постава на Renault, модели што се специјализирани за слободното време. Секој од нив е скроен различно, секој…

Прво возење: Dacia Sandero, Sandero Stepway и Logan

Од некаде тече, од некаде капе, важно бизнисот да врви. Тоа што другите го постигнуваат со дузина модели, Романците го…

ПРВО ВОЗЕЊЕ: CHEVROLET TRAX

Нова големина на теренци е во силен пробив на пазарот. Ако некој очекува тоа и натаму да бидат оние робусни,…

Откриен е Adblock

Ќе ни помогнете доколку ја исклучите вашиата блокада за реклами

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/automedi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729