недела, јануари 22, 2017
1,809ФановиLike
3СледатСледи
2СледатСледи
180СледатСледи
9ПретплатнициПретплати се

Избор од Магазин

25 години на Opel Vectra: Моделот што и конкурентите го посакуваа

Vectra имаше тешка задача како наследник на легендарната Ascona. Со нов изглед, напредна технологија и моќни топ-модели, таа го престигна претходникот и стана најпродаван...