четврток, јануари 19, 2017
Тестови

Тестови

тестови на нови автомобили и други видови тестови

1,810ФановиLike
3СледатСледи
2СледатСледи
178СледатСледи
9ПретплатнициПретплати се

Избор од Магазин

Сервис за брза достава со Volkswagen Amarok со 272 КС

Марката Volkswagen ги забавува своите фанови на собирот покрај езерото Вертер. Студијата врз база на пикапот Amarok што се појавува таму е на границата...