недела, јануари 22, 2017
1,809ФановиLike
3СледатСледи
2СледатСледи
180СледатСледи
9ПретплатнициПретплати се

Избор од Магазин

Овие трикови ги користат производителите заради лажирање на потрошувачката

На Volkswagen му се заканува казна во висина од десетици милијарди поради манипулација со издувните гасови. Но, манипулацијата е вообичаена практика во целата бранша...