Прибор

прибор

Мобилна апликација за пополнување празни седишта

Апликација што бара патници за празните седишта во возилото и му носи заработка на возачот е победник на конкурсот на…

Skype for Business пристигна во моделите на Volvo

Volvo е првиот производител на автомобили којшто овозможува користење на Skype for Business во своите модели. Апликацијата прво ќе биде…

Осумте најдобри иновации за годинава одликувани на саемот Аутомеханика

Познати се носителите на титулите за најдобри иновации за годинава што се доделуваат на најголемиот светски саем за производи и…

Mercedes сака бандажите да се менуваат како кондури

Дизајнерите на Mercedes стокмија нови бандажи за комплетната моделска понуда, од A до V-Class. За купувачите што сакаат да остават…

Сакате нарачката да се испорача во багажникот на вашето Volvo?

Volvo започна со испорака на нарачки директно во автомобилот. Засега може да се нарачаат храна и пијалоци, како и играчки…

Календар со еротски мотиви на Liqui Moly ќе ни ја разубавува и 2016-та

Есента е време за календари. Liqui Moly е веќе подготвен за 2016 година со прочуениот еротски календар. Секој месец има…

Грејачите во седиштата се решение за студените денови

Возењето зиме може да биде вистинско измачување додека се чека да затопли кабината. Сепак постои решение, и тоа е евтино:…

M & M: Специјален прибор од BMW за X6

Моделите М од Минхен се од посебна сорта. На љубителите на марката им зоврива крвта само од спомнувањето на оваа…

Сопствениците на BMW можат да сварат кафе додека возат

Саемот на електроника IFA носи бројни нови трендови, од контрола на климата во домот до вклучување на телевизорот преку паметен…

FlexFix: Практичниот систем на Opel наменет за велосипедистите

Носачот што се извлекува од задниот браник и може да понесе до четири велосипеди во последниве години се докажа како…

Откриен е Adblock

Ќе ни помогнете доколку ја исклучите вашиата блокада за реклами

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/automedi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3729