недела, јануари 22, 2017
1,809ФановиLike
3СледатСледи
2СледатСледи
180СледатСледи
9ПретплатнициПретплати се

Избор од Магазин

Од историјата на Opel: На почеток сите беа кабриолети

Марката под заштитниот знак на молњата повторно има кабриолет што одушевува. Cascada стартува точно на почетокот на сезоната и потсеќа на славните предци. Во...