недела, јануари 22, 2017
1,809ФановиLike
3СледатСледи
2СледатСледи
180СледатСледи
9ПретплатнициПретплати се

Избор од Магазин

Пуштете ги да испогинат – Ние се префрлуваме на тротинет!

Има ли решение за хаосот со автомобиливе? Општ хаос! Отровен воздух, збеснати шофери, раскантани мерцедеси, секој ден погибија, ненаситни пајаци, униформирани изнудувачи ... Решение...