петок, јануари 20, 2017
Совети

Совети

совети за одржување и сервисирање на возила

1,811ФановиLike
3СледатСледи
2СледатСледи
179СледатСледи
9ПретплатнициПретплати се

Избор од Магазин

Интервју со Др. Златко Муцунски, директор на Порше Македонија

Додека на глобалниот пазар се воведува моделска изведба на Volkswagen Golf со хибриден погон, на нашиот пазар уште се занимаваме со еколошките норми стари...