недела, јануари 22, 2017
1,809ФановиLike
3СледатСледи
2СледатСледи
180СледатСледи
9ПретплатнициПретплати се

Избор од Магазин

Заушка за Volvo & Co: Најбезбедниот автомобил доаѓа од Кина

Организацијата Euro NCAP го прогласи Qoros 3 за најбезбеден автомобил според тестирањата во 2013 година. Дали тоа е доволно Кинезот да се пробие на...