недела, јануари 22, 2017
1,809ФановиLike
3СледатСледи
2СледатСледи
180СледатСледи
9ПретплатнициПретплати се

Избор од Магазин

Брзински антишампиони: Ова се најбавните автомобили на денешницата

Мотото на автоиндустријата секогаш е исто: Побрзо, посилно, поскапо. Секој познавач ќе погоди барем пет автомобили што се најбрзи. Но, дали знаеме кои модели...