недела, јануари 22, 2017
1,809ФановиLike
3СледатСледи
2СледатСледи
180СледатСледи
9ПретплатнициПретплати се

Избор од Магазин

Првиот автомобил развиен специјално за Африка е … камион

Фондацијата Траст разви возило кое што тројца работници го составуваат за помалку од 17 часови, кое што е исклучително евтино, робусно и практично. Совршеното...