сабота, јануари 21, 2017
Магазин

Магазин

магазин за сите теми поврзани со автомобилите

1,809ФановиLike
3СледатСледи
2СледатСледи
180СледатСледи
9ПретплатнициПретплати се

Избор од Магазин

Американски автомобили во освојувачки поход на Европа

Ниту американските автомобили повеќе не се тоа што беа. Ford, General Motors и Chrysler - сите тие веќе нудат на европскиот пазар по неколку...