четврток, јануари 19, 2017
Користени возила

Користени возила

користени возила, совети за купување, оцени, издржливост на одделни модели

1,810ФановиLike
3СледатСледи
2СледатСледи
178СледатСледи
9ПретплатнициПретплати се

Избор од Магазин

Редок Aston Martin DB2/4 со мотор од Lada откриен во шупа...

Редок примерок на Aston Martin DB 2/4 неодамна е откриен во шупа во Куба. Необичната судбина на овој потенцијално вреден олдтајмер му донесе мотор...