153
20 shares, 153 points

Неколку недели пред почетокот на продажбата на новиот Macan, Porsche нуди туристички аранжман за нетрпеливите. Два дена во и околу Барцелона, ексклузивно со новиот модел – и со соодветна цена.

Продажбата на новиот теренец на Porsche почнува дури доцна напролет. На нетрпеливите возачи, Porsche Travel Club им нуди дводневно екскурзиско возење на возбудливи рути во регионот на Барцелона, по Пиринеите. Во посебниот пакет „Порше Тура Барцелона“ се вклучени и сместување во хотел и оброци.

Првата дводневна тура е на 31-ви март, потоа следува тура на 3-ти април и на крајот на 6-ти април. Цената изнесува 2.150 евра по лице во двокреветна соба. Покрај ова ексклузивно доживување пред новиот теренец Macan да стане достапен за сите заинтересирани, Porsche Travel Club нуди уште многу други можности за трошење пари во и околу Porsche. Тоа вклучува посета на фабриките, возење во најскапите модели на марката по фасцинрачки рути низ Германија, Европа и низ целиот свет.


Ти се допаѓа? Сподели со пријателите!

153
20 shares, 153 points
Дарко Јаконов

Објавува текстови за автомобилизам од 1994 година, дел од оригиналната постава на магазинот Ауто Плус на Томислав Биљарац, главен уредник на првото лиценцирано издание на Ауто Билд Македонија, член на жирито за избор на европски автомобил на годината Ауто 1 на групацијата магазини Ауто Билд, во 2013 година ја основа Аутомедиа.

0 Comments

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/automedi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3743