Download WordPress Themes, Happy Birthday Wishes
Против досада

Видео: Зошто автомобил тука не се паркира во никој случај!

Автомобил не се паркира веднаш по непрегледен свијок и тоа би требало да го знае секој возач. Вистина е дека мотоциклистот и возачот на Ariel Atom на снимкава возат „по малку“ пребрзо, но автомобил да се остави на вакво место, тоа е еднакво на обид за убиство – од глупост.

Ознаки
loading...

Слични објави

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Откриен е Adblock

Ќе ни помогнете доколку ја исклучите вашиата блокада за реклами

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/automedi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3730